UWAGA: W związku z zagrożeniem epidemicznym sklep stacjonarny będzie nieczynny do odwołania. Zamówienia internetowe będą realizowane na bieżąco.

W przypadku odbioru osobistego zakupionych produktów prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu odbioru.

hauck wózek Rapid 4D Classic Beige

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
1 039,00 zł
Brutto

STYLOWA SPACERÓWKA DO MIASTA I NA ŁONO NATURY Z wysokiej jakości wyposażeniem oraz nowoczesnymi, zaokrąglonymi liniami Rapid 4D jest bardzo stylowy. W mieście czy na łonie natury – duże, odporne na przebicia koła na każdy teren jadą płynnie, miękko amortyzując nierówności podłoża. Zwrotne o 360° przednie koła umożliwiają łatwą i szybką zmianę kierunku, dając się jednocześnie prosto zblokować w razie potrzeby. Dzięki systemowi „Press & Pull” z obitą rączką do transportowania spacerówkę można złożyć jednoręcznie i szybko do małych rozmiarów, wnieść do autobusu oraz odstawić. Druga ręka jest zawsze do dyspozycji dziecka. Spacerówka wyróżnia się atrakcyjnym wyposażeniem i pierwszorzędnymi funkcjami. Wysokiej jakości, odporne na zniszczenie materiały, z których wykonane są daszek z filtrem UV 50+ oraz obszerne siedzisko przyciągają wzrok. Oparcie daję się płynnie regulować aż do płaskiej pozycji leżącej. Regulowana w wysokości rączka z uchwytem na napój jest idealna dla rodziców o dużej różnicy wzrostu, dbając o ergonomię pleców podczas pchania wózka. W porównaniu z innymi spacerówkami Rapid 4D może być dłużej użytkowany. Siedzisko wraz z koszem mogą być obciążane do 25 kg. Dzięki temu twoje dziecko jeździ w wózku bezpiecznie i wygodnie do ok. 4 lat. Materiał podnóżka oraz powierzchnia pałąka ochronnego są łatwe w pielęgnacji. Twoj Rapid 4D wygląda szybko na powrót wypielęgnowany, nawet jeśli siedziały w nim klejące rączki czy obłocone nóżki. Do wsiadania lub wysiadania możesz prosto przesunąć pałąk na bok lub zdjąć go. 5-punktowe zapięcie oraz białe linie na kołach, gwarantujące lepszą widoczność w ciemności, zapewniają wszechstronną ochronę, dopełniając wysokiej jakości wyposażenie wózka Rapid 4D.
Brak opinii

Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celach statystycznych oraz do realizacji zamówień. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.