Huśtawki

Hauck Jump Huśtawka Skoczek - W domu Hauck Jump Huśtawka Skoczek - W domu 2
Available
129,00 zł
Montaż jest  niezwykle prosty prosty.Huśtawka pomaga w rozwijaniu koordynacji ruchowej dziecka., a przy tym gwarantuje niesamowitą zabawę.Huśtawkę wystarczy zamontować na framudze drzwi.  Wysokość huśtawki jest regulowana. Wygoda siedzenia gwarantowana. Dziecko można bujać lub może ono samodzielnie odbijać się nóżkami  i podskakiwać . Skoczek Posiada...
Hauck Disney Baby Swing  - W domu
Available
Huśtawki

Hauck Disney Baby Swing

Hauck
399,00 zł
Duży wybór różnorodnych melodyjek (15 melodyjek) i kolorowe migające światełka zapewnią Twojemu dziecku wiele godzin rozrywki.Prędkość kołysania jest regulowana (4 stopnie) . Kołyska zasilana może być na baterie lub za pomocą zasilacza.
Hauck Disney Jump Deluxe Huśtawka skoczek - W domu Hauck Disney Jump Deluxe Huśtawka skoczek - W domu 2
Available
229,00 zł
Huśtawka Jump Deluxe pomaga w rozwijaniu koordynacji ruchowej dziecka. Zapewnia niesamowitą zabawę.  Posiada stoliczek z zabawkami. Wygoda siedzenia jest gwarantowana. Wysokość jest regulowana. Huśtawkę skaczącą łatwo zamontujesz do ramy drzwiowej.
Hauck Jump Around - W domu Hauck Jump Around - W domu 2
Available
Huśtawki

Hauck Jump Around

Hauck
315,00 zł
Jeśli twój maluch chce wypróbować coś innego, może bawić się wieloma kolorowymi elementami . Może obracać się o 360 ° w delikatnie wyściełanym, zawieszonym fotelu i dotrzeć do grzechotek, piłek i innych, naciskać i obracać je. Ruchy te są idealne do pomagania w rozwoju umiejętności motorycznych Twojego dziecka.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celach statystycznych oraz do realizacji zamówień. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.