Lista produktów marki Hauck

Wozki dziecięce hauck

 Hauck - wózki dziecięce Hauck - foteliki samochodowe Hauck - krzesełka do kramienia

 Hauck - łóżeczka turystyczne Hauck - zabezpieczenia Hauck - produkty na licencji Disney'a

Firma hauck jest globalnym liderem i zarządzana obecnie przez czwarte pokolenie pod kierownictwem Jörga Feylera.

Wszystko zaczęło się od kołysek, następnie sukienek do chrztu. W latach 70-tych połączono dodatkowo wózki i łóżeczka. W szybkim tempie firma hauck wyrobiła sobie reputację poza granicami Górnej Frankonii.

Obok własnej linii produkcyjnej, od 1989 r. oferowane są produkty licencjonowane. W 2002 r. powstała marka premium iCoo.

Stopniowo asortyment został rozszerzony. Wózki wielofunkcyjne, wózki bliźniacze, wózki spacerowe, krzesełka, foteliki samochodowe, łóżeczka turystyczne, skaczące huśtawki oraz akcesoria uzupełniają ofertę firmy.

Nawet za granicą hauck odnosi sukcesy. Od roku 1992 produkty są skutecznie dystrybuowane na wszystkich kontynentach. Obecnie firma hauck oferuje swój asortyment w ponad 82 krajach.

Dla wielu entuzjastów hauck jest silną marką z ugruntowaną pozycją na rynku, która towarzyszy rodzinom od urodzenia dziecka do wieku przedszkolnego.

Bramka Hauck Close'n Safe + rozszerzenie 7cm - W domu Bramka Hauck Close'n Safe + rozszerzenie 7cm - W domu 2
Available
Bramki zabezpieczające

Bramka Hauck Close'n Safe + rozszerzenie 7cm

Hauck
179,00 zł
z dwukolorowym wskaźnikiem rozszerzalna do 88 cm - rozszerzenie jest załączone proste i indywidualne zamocowanie śrubami mechanizm blokujący z podwójnym zabezpieczeniem dwustronnie otwierane z jednostronną lub dwustronną blokadą Kolor - Charcoal
Hauck Adapter Vegas Comfort Fix - Akcesoria do fotelików
Available
99,00 zł
Złącze to jest doskonałym uzupełnieniem Waszego wózka. Wystarczy zamontować fotelik samochodowy Comfort Fix na ramie wózka Lift Up 4 za pomocą tych złączy, aby zamienić go na inteligentny system Shop Drive.
Hauck Bag me uniwersalna torba transportowa - Akcesoria do wózków Hauck Bag me uniwersalna torba transportowa - Akcesoria do wózków 2
  • Wyprzedaż!
Available
89,00 zł
Czy w samolocie, czy w samochodzie, czy podczas podróży statkiem lub pociągiem – Twoja spacerówka jest zawsze bezpiecznie zapakowana i optymalnie chroniona przed uszkodzeniami. Wykonanie z bardzo trwałego, wysokiej jakości materiału wodoodpornego oraz wyposażenie w mocny zamek błyskawiczny - zapewniają długą żywotność torby. Torba pasuje do większości...
Hauck bramka zabezpieczająca Stop'n Safe - W domu
Available
Bramki zabezpieczające

Hauck bramka zabezpieczająca Stop'n Safe

Hauck
169,00 zł
z dwukolorowym wskaźnikiem proste i indywidualne zamocowanie śrubami mechanizm blokujący z podwójnym zabezpieczeniem dwustronnie otwierane z jednostronną lub dwustronną blokadą wysokiej jakości metalowa bramka ochronna
Pokazano 1-24 z 379 pozycji
Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celach statystycznych oraz do realizacji zamówień. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.