W DNIU 19.10.2019 SKLEP STACJONARNY BĘDZIE NIECZYNNY

Pozostałe

Jane Exo Support Leg - Akcesoria do fotelików
2 - 4 dni
219,00 zł
To dodatkowe zabezpieczenie, które zastępuje tzw. zabezpieczenie górne przy użyciu systemu IsoFix. Instalacja tej aluminiowej konstrukcji jest niezwykle łatwa: wystarczy jeden ruch, aby przymocować ją do Exo. Można stosować w większości samochodów.
Romer Pas Top Tether - Akcesoria do fotelików
2-3 dni
129,00 zł
Top Tether jest dodatkowym, umieszczonym u góry pasem mocującym, który daje dodatkowy plus dla bezpieczeństwa podczas wypadku. Ogranicza ruch rotacyjny fotelika. Zaopatrzony jest we wskaźnik napięcia. Do fotelika Romer Duo Plus
Hauck Cool me Pokrowiec na fotelik - Akcesoria do fotelików
do 10 dni
29,00 zł
Uniwersalny pokrowiec na fotel. Pasuje do fotelików samochodowych ze wszystkich grup wagowych . Skutecznie chroni przed nagrzewaniem tapicerki oraz działaniem promieni słonecznych. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów sprawia,że produkt może nam służyc przez wiele lat.
Dodatkowe pasy do fotelików... Dodatkowe pasy do fotelików... 2
Available
140,00 zł
Dodatkowe pasy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które używają fotelików iZi Kid lub iZi Combi w więcej niż jednym samochodzie.
Zestaw do fotelików...
Available
Zestaw akcesoriów przeznaczonych do fotelików montowanych tyłem do kierunku jazdy: iZi Kid i-Size, iZi Plus, iZi Combi, iZi Combi ISOfix. Zawiera: - ochraniacz fotela, - osłonę przeciwsłoneczną, - łącznik szelek bezpieczeństwa, - lusterko oraz znak “Baby on board”.
Rama rotacyjna do fotelika... Rama rotacyjna do fotelika... 2
Available
164,00 zł
Rama rotacyjna to dodatkowy element do bazy ISOfix iZi Modular. Należy ją zakupić w przypadku posiadania dwóch baz ISOfix w dwóch różnych samochodach i jednego fotelika iZi Modular.
Łącznik szelek... Łącznik szelek... 2
Available
Badania wykazały, że w dużej ilości wypadków, w których dzieci zostały poważnie ranne, pas naramienny ześlizgnął się z ramion i nie był w stanie prawidłowo ochronić dziecka. Łącznik firmy BeSafe przytrzymuje pasy w prawidłowej pozycji blisko szyi oraz utrudnia dziecku samemu zdjęcie pasów. Łącznik ulega zniszczeniu podczas wypadku i nie powoduje...
Łącznik uprzęży Belt Guard... Łącznik uprzęży Belt Guard... 2
Available
Łącznik uprzęży wewnętrznej do fotelików samochodowych BeSafe z grupy 1. Cechy: -Skutecznie zapobiega wymykaniu się dziecka spod uprzęży -Może być na stałe zamontowany na pasach ramiennych uprzęży -Automatycznie dostosowuje się do odpowiedniej wysokości -Testowany według normy UN R129 (i-Size) -Jest przystosowany do każdego modelu fotelików BeSafe z...
Ochrona boczna SIP+ do iZi... Ochrona boczna SIP+ do iZi... 2
Available
Rewolucyjny i innowacyjny system SIP+ (Side Impact Protection+) zamontowany na boku fotelika od strony drzwi samochodu zwiększa ochronę w przypadku uderzenia w bok. Dodatkowa ochrona boczna pasuje fotelików samochodowych BeSafe: iZi Kid, iZi Combi, iZi Plus, iZi Comfort.
Poduszka podtrzymująca... Poduszka podtrzymująca... 2
Available
105,00 zł
Aby podróż samochodem była jeszcze bezpieczniejsza i wygodniejsza, BeSafe stworzyło poduszkę podtrzymująca głowę dziecka podczas podróży. Poduszka pozwala dzieciom na oparcie głowy podczas snu zapewniając utrzymanie pozycji głowy dziecka wokół zagłówka. Poduszkę można z łatwością przymocować do obudowy fotelika. Pasuje do wszystkich fotelików BeSafe z...
Poduszka - wkładka BeSafe...
Available
44,00 zł
Poduszka dla dzieci o drobnej budowie ciała może być używana ze wszystkimi fotelikami BeSafe oprócz fotelika iZi Up, w celu zapewnienia dziecku płaskiej pozycji siedzącej.
Osłonka przeciwsłoneczna... Osłonka przeciwsłoneczna... 2
Available
Osłonka pomaga chronić dziecko przed szkodliwymi promieniami UV, nie ograniczając przy tym widoczności. Jest idealnym rozwiązaniem do fotelików montowanych w kabrioletach. Kompatybilna z modelami fotelików: iZi Combi, iZi Kid, iZi Plus i iZi Comfort.
Pokazano 1-24 z 56 pozycji
Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celach statystycznych oraz do realizacji zamówień. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.