Pozostałe

Aktywne filtry

Jane Exo Support Leg - Akcesoria do fotelików
Available
219,00 zł
To dodatkowe zabezpieczenie, które zastępuje tzw. zabezpieczenie górne przy użyciu systemu IsoFix. Instalacja tej aluminiowej konstrukcji jest niezwykle łatwa: wystarczy jeden ruch, aby przymocować ją do Exo. Można stosować w większości samochodów.
Romer Pas Top Tether - Akcesoria do fotelików
Available
129,00 zł
Top Tether jest dodatkowym, umieszczonym u góry pasem mocującym, który daje dodatkowy plus dla bezpieczeństwa podczas wypadku. Ogranicza ruch rotacyjny fotelika. Zaopatrzony jest we wskaźnik napięcia. Do fotelika Romer Duo Plus
Hauck Cool me Pokrowiec na fotelik - Akcesoria do fotelików
Available
29,00 zł
Uniwersalny pokrowiec na fotel. Pasuje do fotelików samochodowych ze wszystkich grup wagowych . Skutecznie chroni przed nagrzewaniem tapicerki oraz działaniem promieni słonecznych. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów sprawia,że produkt może nam służyc przez wiele lat.
BeSafe Zestaw do fotelików montowanych przodem do kierunku jazdy - Akcesoria do fotelików BeSafe Zestaw do fotelików montowanych przodem do kierunku jazdy - Akcesoria do fotelików 2
  • Wyprzedaż!
Available
Zestaw akcesoriów przeznaczonych do fotelików montowanych przodem do kierunku jazdy.Zawiera ochraniacz fotela samochodowego, osłonkę przeciwsłoneczną na szybę, łącznik szelek bezpieczeństwa oraz znak "Baby on board".
Dodatkowe pasy do fotelików... Dodatkowe pasy do fotelików... 2
Available
140,00 zł
Dodatkowe pasy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które używają fotelików iZi Kid lub iZi Combi w więcej niż jednym samochodzie.
Zestaw do fotelików...
Available
Zestaw akcesoriów przeznaczonych do fotelików montowanych tyłem do kierunku jazdy: iZi Kid i-Size, iZi Plus, iZi Combi, iZi Combi ISOfix. Zawiera: - ochraniacz fotela, - osłonę przeciwsłoneczną, - łącznik szelek bezpieczeństwa, - lusterko oraz znak “Baby on board”.
Zestaw do fotelików... Zestaw do fotelików... 2
Available
Zestaw akcesoriów przeznaczonych do fotelików montowanych przodem do kierunku jazdy. Zawiera ochraniacz fotela samochodowego, osłonkę przeciwsłoneczną na szybę, łącznik szelek bezpieczeństwa oraz znak "Baby on board".
Ochraniacz fotela... Ochraniacz fotela... 2
Available
Dwuczęściowy ochraniacz fotela samochodowego z osobnym pokrowcem na tablet, który rośnie razem z dzieckiem ponieważ może zostać użyty do fotelików samochodowych wszystkich grup wiekowych. Dzięki możliwości oddzielenia górnej części od dolnej, rodzice mogą korzystać z ochraniacza zarówno przy fotelikach skierowanych tyłem do kierunku jazdy jak i tych...
Pokazano 1-24 z 80 pozycji

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 25,00 zł - 345,00 zł

Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celach statystycznych oraz do realizacji zamówień. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.