Staramy się abyś czuł się w naszym sklepie bezpiecznie i uważał nasz sklep za miejsce udanych zakupów

Wszystkie zakupione produkty w sklepie wozkifoteliki.pl pochodzą od oficjalny dystrybutorów lub producentów. Do zakupionych u nas produktów dołączamy wypełnione gwarancje. Autoryzowane punkty serwisowe znajdują się u dystrybutorów na terenie całego kraju.

Nasza strona jest chroniona protokołem bezpieczeństwa SSL, podobnym jak na stronach internetowych banków on-line. Twoje dane są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.

Zapewniamy 100% bezpieczeństwa dostaw zakupionych produktów. Dostawy zamówionych towarów realizujemy przy pomocy firmy kurierskiej. Wysyłane przez nas towary są ubezpieczone do pełnej wartości. Towar dostarczamy właściwie i czytelnie oznaczony oraz bezpiecznie zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi. W przypadku zaginięcia przesyłki wysyłamy towar powtórnie na nasz koszt. Postępowanie reklamacyjne z firmą kurierską prowadzi nasza firma. Umożliwiamy monitorowanie przesyłki przy pomocy nr listu przewozowego.

Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celach statystycznych oraz do realizacji zamówień. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.