W dniu 20 kwietnia sklep stacjonarny będzie nieczynny.

Lusterka

BeSafe Lusterko do obserwacji dziecka - akcesoria do fotelików samochodowych
  • Wyprzedaż!
Available
Akcesoria do fotelików

BeSafe Lusterko do obserwacji dziecka

BeSafe
31,00 zł
Praktyczne rozwiązanie do samochodu, w którym dziecko siedzi tyłem do kierunku jazdy. Zapewnia doskonały kontakt wzrokowy kierowcy z dzieckiem.
Hauck Watch me 1 Lusterko do obserwacji dziecka - Akcesoria do fotelików Hauck Watch me 1 Lusterko do obserwacji dziecka - Akcesoria do fotelików 2
  • Wyprzedaż!
Available
Przeznaczone do fotelików montowanych tyłem do kierunku jazdy. Zapewnia doskonały kontakt wzrokowy kierowcy z dzieckiem. Przeznaczone do montażu na zagłówku fotela. Posiada możliowść regulacji zarówno w pionie jak i w poziomie. Wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Hauck Watch me 2 Lusterko do obserwacji dziecka - Akcesoria do fotelików Hauck Watch me 2 Lusterko do obserwacji dziecka - Akcesoria do fotelików 2
  • Wyprzedaż!
Available
Przeznaczone do fotelików montowanych przodem do kierunku jazdy. Zapewnia doskonały kontakt wzrokowy kierowcy z dzieckiem. Przeznaczone do montażu na przedniej szybie samochodu. Wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celach statystycznych oraz do realizacji zamówień. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.