W dniu 20 kwietnia sklep stacjonarny będzie nieczynny.

Obicie rączki wózka

Hauck Handle Me 2 Neoprenowe osłonki na rączki wózka - Akcesoria do wózków
  • Wyprzedaż!
Available
35,00 zł
Doskonałe rozwiązanie przy uszkodzonych i popękanych gumowych uchwytach rączki wózka. Te dwia uchwyty wykonane są z miękkiego materiału, z neoprenu, który jest bardzo trwały. Ze względu na dobrą rozciągliwość materiału, pasują do większości spacerówek. W opakowaniu znajdują się dwa uchwyty. Można je prać.
Hauck Handle Me 1 Neoprenowa osłonka na rączkę wózka - Akcesoria do wózków Hauck Handle Me 1 Neoprenowa osłonka na rączkę wózka - Akcesoria do wózków 2
  • Wyprzedaż!
Available
29,00 zł
Doskonałe rozwiązanie przy uszkodzonych i popękanych uchwytach rączki wózka. Te dwia uchwyty wykonane są z miękkiego materiału, z neoprenu, który jest bardzo trwały. Ze względu na dobrą rozciągliwość materiału, pasują do większości wózków. Montaż na samoprzylepne rzepy. W opakowaniu znajdują się dwa uchwyty. Można je prać.
Hauck Grab Me - Akcesoria do wózków
Available
Pozostałe

Hauck Grab Me

Hauck
99,00 zł
Pożegnajcie się ze zmarzniętymi rękoma podczas zimowych spacerów z wózkiem! Przytulny, ocieplany i miękki pokrowiec na ręce Grab Me jest idealnym towarzyszem w trakcie spacerów podczas mroźnych, zimowych miesięcy. Opracowano wiele modeli, które można stosować niemal z każdym typem wózka.
Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celach statystycznych oraz do realizacji zamówień. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.