W dniu 20 kwietnia sklep stacjonarny będzie nieczynny.

Akcesoria do fotelików

Peg-Perego Baza Belted
Available
Bazy na pasy

Peg-Perego Baza Belted

Peg-Perego
220,00 zł
Baza Belted - Baza ułatwiająca montaż fotelików: Primo Viaggio K,Primo Viaggio SL i Primo Viaggio Tri -Fix (0-13 kg) w samochodzie za pomocą pasów bezpieczeństwa.
Fair Adapter do fotelika - akcesoria do fotelików samochodowych
 • Wyprzedaż!
Available
Akcesoria do fotelików

Fair Adapter do fotelika

Fair
45,00 zł
Adapter dla niemowląt zwiększający wygodę dzieci w wieku do 9 miesięcy (ok. 9 kg) do fotelików Fair
Graco Baza Isofix Snugsafe
Available
Bazy ISOFIX

Graco Baza Isofix Snugsafe

Graco
529,00 zł
 Baza Graco Snugsafe z systemem Isofix.  Zalety: - montaż fotelika w bazie za pomocą jednego, prostego ruchu - widoczne wskaźniki instalacji, informujące o prawidłowym zamontowaniu bazy do siedziska samochodowego - dodatkowa noga wspierająca, zapewniająca większą stabilizację i maksimum bezpieczeństwa
Fair Platforma Isofix FWF - baza ISOFIX do fotelika samochdowego
 • Wyprzedaż!
Available
Bazy ISOFIX

Fair Platforma Isofix FWF

Fair
249,00 zł
Platforma ISOFX FWF dla fotelika Fair Bimbo FIX G0/1 dla dzieci w wieku od 9-18kg montowanego przodem do kierunku jazdy.
Fair Adapter letni frotte do fotelika - akcesoria do fotelików samochodowych
 • Wyprzedaż!
Available
Akcesoria do fotelików

Fair Adapter letni frotte do fotelika

Fair
45,00 zł
Adapter letni frotte dla niemowląt zwiększający wygodę dzieci w wieku do 9 miesięcy (ok. 9 kg) do fotelików Fair.
Hauck Watch me 1 Lusterko do obserwacji dziecka - Akcesoria do fotelików Hauck Watch me 1 Lusterko do obserwacji dziecka - Akcesoria do fotelików 2
 • Wyprzedaż!
Available
Przeznaczone do fotelików montowanych tyłem do kierunku jazdy. Zapewnia doskonały kontakt wzrokowy kierowcy z dzieckiem. Przeznaczone do montażu na zagłówku fotela. Posiada możliowść regulacji zarówno w pionie jak i w poziomie. Wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Fair Platforma Isofix RWF - baza ISOFIX do fotelika samochdowego
 • Wyprzedaż!
Available
Bazy ISOFIX

Fair Platforma Isofix RWF

Fair
399,00 zł
Platforma ISOFX RWF dla fotelika Fair Bimbo FIX G0/1 dla dzieci w wieku od 0-18kg montowanego tyłem do kierunku jazdy.
Fair Tapicerka frotte na lato - akcesoria do fotelików samochodowych
 • Wyprzedaż!
Available
Akcesoria do fotelików

Fair Tapicerka frotte na lato

Fair
59,00 zł
Letnia tapicerka do fotelików Fair poprawia komfort podczas jazdy w gorące dni
Britax Romer Baby-Safe Belted Base - Strona główna
Available
Foteliki samochodowe

Britax Romer Baby-Safe Belted Base

Romer
499,00 zł
Mocowany pasami stelaz do RÖMER BABY-SAFE plus i BABY-SAFE plus SHR zapewnia bezpieczny i praktyczny montaz we wszystkich dopuszczonych pojazdach.
Hauck Watch me 2 Lusterko do obserwacji dziecka - Akcesoria do fotelików Hauck Watch me 2 Lusterko do obserwacji dziecka - Akcesoria do fotelików 2
 • Wyprzedaż!
Available
Przeznaczone do fotelików montowanych przodem do kierunku jazdy. Zapewnia doskonały kontakt wzrokowy kierowcy z dzieckiem. Przeznaczone do montażu na przedniej szybie samochodu. Wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Maxi Cosi Family Fix 2012 - baza ISOFIX do fotelika samochdowego Maxi Cosi Family Fix 2012 - baza ISOFIX do fotelika samochdowego 2
 • Wyprzedaż!
Available
Bazy ISOFIX

Maxi Cosi FamilyFix

Maxi Cosi
699,00 zł
Baza Family Fix - jedna baza na 4 lata. Do fotelików: CabrioFix, Pebble, Pearl
Baza Logico S HP
Available
Bazy na pasy

Baza Graco Logico S HP

Graco
279,00 zł
Baza do fotelika Logico S, Logico S HP i Logico S HP Deluxe. Od urodzenia do ok. 12 miesięcy (0-13 kg).
Fair Wkładka frotte na lato - akcesoria do fotelików samochodowych
 • Wyprzedaż!
Available
Akcesoria do fotelików

Fair Wkładka frotte na lato

Fair
35,00 zł
Letnia wkładka amortyzująca na lato do fotelików Fair
ABC Design Baza isofix do fotelika Risus - baza ISOFIX do fotelika samochdowego ABC Design Baza isofix do fotelika Risus - baza ISOFIX do fotelika samochdowego 2
Available
495,93 zł
Abc Design Risus Baza Isofix spełnia normy bezpieczeństwa ECE 44/04 i jest wyposażona w sztywne łącza do stabilnego mocowania fotelika. Aby go przymocować, wystarczy włożyć fotel do bazy i docisnąć tak, aby usłyszeć kliknięcie.
Maxi Cosi baza EasyFix
Available
Bazy ISOFIX

Maxi Cosi baza EasyFix

Maxi Cosi
549,00 zł
Baza Maxi Cosi EasyFix to baza do fotelika Cabrio Fix Maxi Cosi montowana w samochodzie za pomocą systemu ISOFIX lub na pasy
Baby-Safe Base Isofix
Available
699,00 zł
Stelaz BABY-SAFE ISOFIX Base w polaczeniu z BABY-SAFE plus i BABY-SAFE plus SHR dzieki mocowaniu ISOFIX zapewnia optymalna ochrone.
Hauck Rainy folia przeciwdeszczowa do fotelika - Akcesoria do fotelików Hauck Rainy folia przeciwdeszczowa do fotelika - Akcesoria do fotelików 2
 • Wyprzedaż!
Available
Chroń swoje dziecko przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Przezroczysta folia z otworem na uchwyt pozwoli na wygodne przenoszenie fotelika wraz z dzieckiem. Obszary wentylacyjne po obu stronach zapewniają bardzo dobry przepływ powietrza. Bardzo łatwa do założenia. Pasuje do większości fotelików samochodowych nosidełek. 
Cybex Aton Base 2
Available
Bazy na pasy

Cybex Aton Base 2

Cybex
499,00 zł
Baza Cybex Aton Base 2 do montażu fotelika Cybex Aton przeznaczonego dla dzieci od 0 do 13 kg.Bezpieczna i prosta instalacja dla zapewnienia maksymalnej wygody. Nie trzeba już przypinać fotelika pasami samochodowymi - zamiast tego wpinany jest w bazę.Baza Cybex Aton Base 2 mocowana jest w samochodzie za pomocą pasów.
Cybex Aton Base Fix
Available
Bazy ISOFIX

Cybex Aton Base 2 Fix

Cybex
599,00 zł
Cybex Baza  Aton Base 2 Fix do fotelika Cybex Aton przeznaczonego dla dzieci od 0 do 13 kg.Aton Base 2 fix - baza mocowana jest w samochodzie za pomocą zaczepów ISOFIX, co podnosi bezpieczeństwo i stabilność fotelika. W pojazdach niewyposażonych w zaczepy Isofix baza ta może być również przymocowana pasem samochodowym.
Hauck Cloud Me 2 Zasłonki przeciwsłoneczne - Akcesoria do fotelików Hauck Cloud Me 2 Zasłonki przeciwsłoneczne - Akcesoria do fotelików 2
 • Wyprzedaż!
Available
25,00 zł
Produkt chroni samochód i pasażerów przed działaniem promieni słonecznych. Szczególnie polecana do zastosowania przy użyciu fotelików samochodowych dla niemowląt i większych dzieci, by zapobiec nagrzewaniu się wnętrza pojazdu. Osłona zawsze zachowuje swoją gładką formę. Montaż jest łatwy, dzięki dwóm, wysokiej jakości przyssawkom.
Pokazano 1-24 z 75 pozycji
Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celach statystycznych oraz do realizacji zamówień. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.