Foteliki samochodowe

Aktywne filtry

iZi Combi X4 ISOfix Black Cab
 • Wyprzedaż!
Available
Foteliki 0-18kg

BeSafe iZi Combi X4 ISOFIX + Zestaw akcesoriów

Nie testowany
2 175,00 zł
Fotelik BeSafe iZi Combi X4 ISOfix mocowany tyłem do kierunku jazdy daje Twojemu dziecku maksymalny poziom ochrony, a w razie wypadku działa jak ochronna tarcza wokół Twojego dziecka. 
BeSafe iZi Go black cab 64
Available
Foteliki 0-13kg

BeSafe iZi Go + butelka Born Free

4 gwiazdki
685,00 zł
BeSafe IZI Go fotelik dla dzieci od urodzenia do ok. 12 miesięcy (0-13 kg). Wyposażony jest we wkładkę wypłycającą dla najmłodszych dzieci. Fotelik spełnia europejskie normy ECE R44/04.
Maxi Cosi Pebble Plus 45-75 cm + butelka Born Free - Foteliki samochodowe
Available
799,00 zł
Najwyższe standardy bezpieczeństwa, nowoczesny design, innowacyjny system obsługi szelek (Stey-Open) oraz odpowiednio wyprofilowana wkładka i zagłówek zapewniają dziecku bezpieczeństwo i maksymalny komfort, a rodzicom łatwość obsługi. W Pebble Plus wzmocniono boki, co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa w przypadku zderzenia bocznego.
Cybex / CBX Free Fix gray rabbit Cybex / CBX Free Fix gray rabbit 2
Available
Foteliki 15-36kg

Cybex / CBX Free Fix

4 gwiazdki
469,00 zł
Fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci od 15 do 36 kg, montowany za pomocą systemu Isofix. Posiada 7-stopniową regulację wysokości zagłówka; odchylane oparcie; system wentylacji oraz zabezpieczenie przed zderzeniem bocznym.
Maxi Cosi CabrioFix + Baza FamilyFix black raven
 • Wyprzedaż!
Available
1 198,00 zł
Maxi Cosi Cabrio Fix + Baza Family Fix - przeznaczony jest dla dzieci 0-13 kg lub w wieku od 0 miesięcy do 12 miesięcy. Fotelik uzyskał w testach bezpieczeństwa ADAC 4 gwiazdki.
Besafe iZi Plus Car Interior 46
Available
Foteliki 9-25kg

Besafe iZi Plus + Zestaw akcesoriów

Nie testowany
1 999,00 zł
Fotelik samochodowy BeSafe iZi Plus jest następcą modelu iZi Kid. Przeznaczony jest dla dzieci z przedziału 0-25 kg. Izi Plus montowany jest za pomocą pasów samochodowych tyłem do kierunku jazdy w całym przedziale.  Fotelik został dodatkowo wzmocniony, aby jeszcze lepiej chronić dziecko, zagłówek podnoszony jest odpowiednio wysoko, aby sprostać wymaganiom...
Cybex Pallas 2 Fix Rumba Red
Available
Foteliki 9-36kg

Cybex Pallas 2 Fix Rumba Red

4 gwiazdki
929,00 zł
Cybex Pallas 2-fix - fotelik  samochodowy najnowszej generacji. Powstał na bazie popularnego modelu Pallas-fix. Dodatkowe nakładki zabezpieczające przed zderzeniem bocznym amortyzują siłę uderzenia, znacznie zwiększając bezpieczeństwo dziecka w przypadku zderzenia bocznego.
Romer Duo Plus Flame Red Romer Duo Plus Flame Red 2
Available
Foteliki 9-18kg

Britax Romer Duo Plus

4 gwiazdki
1 099,00 zł
Fotelik samochodowy Duo Plus firmy Romer przeznaczony jest dla dzieci 9-18 kg lub w wieku od 9 miesięcy do 4 lat. Fotelik uzyskał 4 gwiazdki w teście ADAC.
Romer/Britax Dualfix Flame Red Romer/Britax Dualfix Flame Red 2
Available
Foteliki 0-18kg

Britax Romer Dualfix + lusterko

Nie testowany
1 799,00 zł
Fotelik montowany tyłem lub przodem do kierunku jazdy za pomocą systemu ISOFIX. Przeznaczony dla dzieci od 0-18 kg. Możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie bezpieczne, bez względu na wiek lub wzrost.
Maxi Cosi Pebble + Baza FamilyFix earth brown Maxi Cosi Pebble + Baza FamilyFix earth brown 2
Available
1 298,00 zł
Maxi Cosi Pebble + Baza Family Fix przeznaczony jest dla dzieci 0-13 kg lub w wieku od 0 do 12 miesięcy. Dzięki wysokiej ocenie (4) w testach ADAC należy do grupy tzw. bezpiecznych fotelików samochodowych.
Jane Quartz Isofix
Available
Foteliki 15-36kg

Jane Quartz Isofix

799,00 zł
Quartz jest wyposażony w najnowszy system regulacji wysokości, który umożliwia ustawienie fotelika w 11 pozycjach. Wraz z zagłówkiem regulacji ulegają wsporniki boczne przez co dziecko chronione jest ze wszystkich stron.
Maxi Cosi Pebble +2wayFix Maxi Cosi Pebble +2wayFix 2
Available
1 448,00 zł
Fotelik samochodowy Pebble firmy Maxi-Cosi przeznaczony jest dla dzieci 0-13 kg lub w wieku od 0 do 12 miesięcy. Dzięki wysokiej ocenie (4) w testach ADAC należy do grupy tzw. bezpiecznych fotelików samochodowych.
Maxi Cosi AxissFix - Foteliki samochodowe Maxi Cosi AxissFix - Foteliki samochodowe 2
Available
Foteliki do 105cm

Maxi Cosi AxissFix

4 gwiazdki
1 549,00 zł
Następca obrotowego modelu Maxi Cosi Axiss. Zgodny z najnowszą homologacją i-Size i wyposażony w możliwość obrotu o 360 stopni. Fotelik montowany za pomocą systemu isofix i pasa Top Tether przodem lub tyłem do kierunku jazdy (tyłem do 87 cm wzrostu, przodem od 76 do 105 cm).
Cybex Pallas M-fix autumn_gold
Available
Foteliki 9-36kg

Cybex Pallas M-fix

4 gwiazdki
998,00 zł
Fotelik przeznaczony dla dzieci o wadze 9-36 kg. Mocowany w samochodzie za pomocą systemu isofix. W grupie I fotelik wyposażony jest w poduszkę bezpieczeństwa, która przypomina napompowaną poduszkę powietrzną i zmniejsza ryzyko poważnych uszkodzeń szyi w przypadku zderzenia czołowego, zachowując przy tym swobodę ruchów dziecka. Fotelik można przekształcić...
Maxi Cosi Pebble Plus + 2wayFix robin red Maxi Cosi Pebble Plus + 2wayFix robin red 2
Available
1 598,00 zł
Ftelik Pebble Plus spełnia standardy najnowszej regulacji i-Size (R-129). Znajdująca się na wyposażeniu fotelika wkładka dla niemowlaka zapewnia lepszą pozycję leżącą dla Twojego nowonarodzonego dziecka.  Używaj fotelika razem z bazą 2wayFix z zastosowaniem najbezpieczniejszej instalacji z systemem ISOFIX, który zapewnia dodatkowo bardzo szybki montaż...
Cybex Juno 2 Fix Pure Black Cybex Juno 2 Fix Pure Black 2
Available
Foteliki 9-18kg

Cybex Juno 2 Fix

5 gwiazdek
679,00 zł
Cybex Juno 2 Fix - Bardzo bezpieczny fotelik dla dzieci od 9 miesiąca do ok. 4 lat. Fotelik jeszcze przed premierą na rynku został zbadany w testach bezpieczeństwa, gdzie osiągnął bardzo wysokie noty.
Maxi Cosi CabrioFix concrete grey Maxi Cosi CabrioFix concrete grey 2
 • Wyprzedaż!
Available
Foteliki 0-13kg

Maxi Cosi CabrioFix + butelka Born Free

4 gwiazdki
499,00 zł
Fotelik samochodowy CABRIOFIX firmy MAXI COSI przeznaczony jest dla dzieci 0-13 kg lub w wieku od 0 miesięcy do 12 miesięcy. 4 gwiazdki ADAC.
Cybex Pallas M autumn_gold Cybex Pallas M autumn_gold 2
Available
Foteliki 9-36kg

Cybex Pallas M

4 gwiazdki
1 069,00 zł
Fotelik przeznaczony dla dzieci o wadze 9-36 kg. Mocowany w samochodzie za pomocą systemu pasów bezpieczeństwa. W grupie I fotelik wyposażony jest w poduszkę bezpieczeństwa, która przypomina napompowaną poduszkę powietrzną i zmniejsza ryzyko poważnych uszkodzeń szyi w przypadku zderzenia czołowego, zachowując przy tym swobodę ruchów dziecka. Fotelik można...
Pallas Fix Rumba Red
Available
Foteliki 9-36kg

Cybex PallasFix

4 gwiazdki
849,00 zł
Fotelik Pallas-fix uzyskał‚ doskonałe rezultaty w testach organizowanych przez niemiecki automobilklub ADAC oraz niemiecką niezależną organizację testującą Stiftung Warentest 
Maxi Cosi Pebble earth brown
 • Tylko online
 • Wyprzedaż!
Available
Foteliki 0-13kg

Maxi Cosi Pebble + butelka Born Free

4 gwiazdki
699,00 zł
Fotelik samochodowy Pebble firmy Maxi-Cosi przeznaczony jest dla dzieci 0-13 kg lub w wieku od 0 do 12 miesięcy. Dzięki wysokiej ocenie (4) w testach ADAC należy do grupy tzw. bezpiecznych fotelików samochodowych.
Pokazano 1-24 z 230 pozycji
Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celach statystycznych oraz do realizacji zamówień. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.