W związku z zagrożeniem epidemicznym sklep stacjonarny będzie nieczynny do odwołania. Zamówienia internetowe będą realizowane na bieżąco.

hauck nosidło 4 Way black

na magazynie
249,00 zł
Brutto

Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Używaj 4-funkcyjnego nosidełka, aby przenosić dziecko w trzech różnych pozycjach z przodu oraz na plecach.

Aby nieść malucha z przodu, twarzą do siebie, należy za pomocą zamka utworzyć w ergonomicznie zaprojektowane siedzenie. Pozwala to automatycznie umieścić dziecko w pozycji "M" (pozycja kuczno-siodłowa) zalecanej przed pediatrów, w której mogą być blisko Waszego ciała.

Można także nieść dziecko na biodrze; wymaganą pozycje uzyskuje się mocując pasek do 4-funkcyjnego nosidełka.

Jeśli Twoje dziecko preferuje oglądanie świata, 4-pozycyjne nosidełko można umieścić w taki sposób, aby dziecko było skierowane do przodu. Noszenie malucha na plecach daje im całkiem nową perspektywę.

Wasz Maluch będzie zawsze siedzieć wygodnie w tej pozycji ponieważ 4-pozycyjne nosidełko jest miękko wyściełane oraz wyposażone w podpórkę pod główkę. Pomyśleliśmy także o rodzicach wyposażając nosidełko wyposażone jest w wyściółkę umożliwiającą równomierne rozłożenie ciężaru dziecka i odciążenie ramion.

4-pozycyjne nosidełko jest doskonałym rozwiązaniem dla rodziców, którzy ciągle się przemieszczają, ponieważ może być elastycznie regulowane i ustawiane w dowolnej pozycji, jego wielkość rośnie wraz z dzieckiem. Nie mniej jednak, 4-pozycyjne nosidełko jest może być wykorzystane dopiero kiedy dziecko będzie w stanie trzymać sztywno główkę.

Informacje o produkcie

  • wymiary po rozłożeniu (max.): 15 x 25 x 31 cm
  • do czyszczenia
  • od 6 miesiąca do 12 kg

Informacje wysyłkowe

  • waga netto (bez opakowania): 1,2 kg
  • waga (łącznie z kartonem): 1,50 kg
  • wymiary kartonu: 36 x 38 x 11 cm

Brak opinii

Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celach statystycznych oraz do realizacji zamówień. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.