hauck bramka Close N Stop + 21cm rozszerzenie Charcoal

na magazynie
189,00 zł
Brutto

Bramka zabezpieczająca Close’n Stop wyposażona jest w 21cm przedłużacz. Oznacza to, że może być wykorzystywana w otworach drzwiowych oraz na podestach o szerokości pod 75 do 102cm.

Montaż jest szybki i prosty. Metalowe drzwiczki są przytwierdzane w przestrzeni pomiędzy ścianami lub do futryny za pomocą śrub mocujących. Instalacja nie wymaga wiercenia otworów.*

Bramka Close’n Stop wyposażona jest w podwójny mechanizm blokujący. Wystarczy jedna ręka, aby ją otworzyć i równie szybko zamyka się dzięki zamkowi wyposażonemu w blokadę uniemożliwiającą przypadkowe otwarcie przez dziecko.

Wystarczy połączyć drzwiczki wrzecionami w kształcie litery Y, aby przymocować ją do podestu z okrągłymi słupkami.

Niech Twój dom będzie bezpieczny do Twoich Dzieci oraz zwierzaków dzięki drzwiczkom Close'n Stop zabezpieczającym drzwi i schody.


* Instrukcja montażu:

Produkt ten to samoregulująca się bramka zabezpieczająca drzwi lub schody. Co to oznacza?

Drzwiczki bramki są zabezpieczone dwoma kablami ułatwiającymi przenoszenie. Przed montażem należy je zdjąć. Następnie wykonać czynności instalacyjne zgodnie z instrukcją. Po zamontowaniu wszystkich elementów łączących (+ przedłużacz, jeżeli dotyczy) oraz regulujących śrub na bramce, ustawić bramkę w ramie drzwi lub pomiędzy ścianą, a poręczą. Początkowo część boczna jest pochylona, ale dokręcenie śrub znajdujących się przy mechanizmie zamykającym przywróci ustawienie drzwiczek w pozycji równoległej względem siebie. Patrz: film instruktażowy na stronie: https://www.youtube.com/user/hauckfunforkids.

Cechy charakterystyczne

  • montaż bez użycia narzędzi
  • otwierane z dwóch stron
  • do czyszczenia

Wymiary i waga

  • wymiary po rozłożeniu: 75 x 4 x 77 cm
  • bramka ochronna, szerokość min - max: 75 - 102 cm
  • bramka ochronna, wysokość: 77 cm

Informacje wysyłkowe

  • waga netto (bez opakowania): 4,7 kg
  • waga (łącznie z kartonem): 5,5 kg
  • wymiary kartonu: 74,5 x 5,5 x 78,5 cm

Brak opinii
Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celach statystycznych oraz do realizacji zamówień. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.