W dniach 18 - 21 luty sklep stacjonarny będzie nieczynny.

hauck fotelik iPro Baza Black

do 10 dni
559,00 zł
Brutto

Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Jedna baza dla dwóch rodzajów fotelika – doskonałe rozwiązanie. Baza iPro umożliwia montaż zarówno modelu iPro Baby jak i iPro Kids.

Baza iPro Base może być wykorzystywana w połączeniu ze złączami ISOFIX lub modelami wyposażonymi w siedzenia i-Size. W celu montażu bazy należy użyć regulowanych złączy ISOFIX znajdujących się na samochodowych złączach Isofix. Gdy tylko kontrolka bezpieczeństwa zmieni kolor na zielony – baza jest poprawnie zamontowana. Podpórka jest także regulowana i może być odblokowana przy użyciu tylko jednej ręki – po zetknięciu się z podłogą uruchamia się automatycznie. Ponownie, gdy tylko kontrolka bezpieczeństwa zmieni kolor na zielony – instalacja jest poprawna.

Ta sama procedura obowiązuje w przypadku montażu obu modeli fotelików samochodowych na bazie iPro. Model iPro Baby oraz iPro Kids należy umieść w centralnej części bazy używając funkcji Easy Slide. Specjalne prowadnice umożliwiają poprawne ustawienie i zablokowanie urządzenia. Także w tym przypadku zielony kolor kontrolek oznacza poprawność instalacji i działania. W celu odblokowania fotelika i odłączenia od bazy, wystarczy użyć przycisku znajdującego się w środkowej części urządzenia.

Brak opinii

Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celach statystycznych oraz do realizacji zamówień. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.