Peg-Perego Si Completo Blue Denim

Peg-Perego Si Completo

3 dni
1 195,00 zł
Brutto

Peg-Perego Si Completo - wózek składany w "parasolkę" wyposażony w folię przeciwdeszczową, pokrowiec na nóżki, budkę posiadającą okienko przykryte kieszonką na drobiazgi i wysuwanym elementem rozpraszającym promienie słoneczne, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz kosz.

Kolor
  • Beige
  • Blue Denim
  • Manri
  • Luxe Grey

Peg Perego Si Completo - Wózek składany w "parasolkę" wyposażony w folię przeciwdeszczową, pokrowiec na nóżki, budkę posiadającą okienko przykryte kieszonką na drobiazgi i wysuwanym elementem rozpraszającym promienie słoneczne, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz kosz.


Oparcie siedziska ma 3 stopniową regulację położenia (rozkłada się do półleżącej pozycji). Znajdujące się na wyposażeniu wózka 2 paskowe adaptery służą do zamocowania kupowanego oddzielnie fotelika Primo viaggio.
Stelaż wózka posiada regulację wysokości rączek,  boczną rączkę służącą do jego przenoszenia oraz 4 pojedyncze amortyzowane koła wyposażone w 12 kulkowe łożyska. Przednie koła o średnicy 16 cm są obrotowe (istnieje możliwość ich zablokowania), natomiast tylne (średnica 18 cm) posiadają centralny hamulec. Po złożeniu wózek zajmuje niewiele miejsca i stoi samoczynnie.

Waga: 7,1 kg
 

 

Ilość kół
4 koła
Wymiary po złożeniu [cm]
32 x 100
Wymiary [cm]
87 x 51 x 103
Waga [kg]
7,1kg
Gwarancja
12 miesięcy
Brak opinii
Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celach statystycznych oraz do realizacji zamówień. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.