W związku z zagrożeniem epidemicznym sklep stacjonarny będzie nieczynny do odwołania. Zamówienia internetowe będą realizowane na bieżąco.

Boon - Lampka Glo
Boon - Lampka Glo
Boon - Lampka Glo
Boon - Lampka Glo
Boon - Lampka Glo
Boon - Lampka Glo
Boon - Lampka Glo
Boon - Lampka Glo
Boon - Lampka Glo
Boon - Lampka Glo

Boon - Lampka Glo

1175-0
Ostatnie sztuki w magazynie
284,00 zł
Brutto
Zdejmowane kulki stanowią przenośne oświetlenie
Fosforyzujące kulki świecą do 30 min po zdjęciu ich z lampki
Zarówno lampka jak i kulki nie nagrzewają się
Lampka generuje niskie zużycie energii
Kulki nie zawierają BPA, PVC ani ftalanów

Nowoczesny i niezwykle designerski gadżet, który spodoba się za równo każdemu dziecku, jak i dorosłemu. Multikolorowa, interaktywna lampka nocna generuje delikatne światło oraz posiada zdejmowane, iluminowane kulki, które po zdjęciu świecą jeszcze 30 minut, zatem same w sobie stanowią przenośne oświetlenie, które pomaga zasnąć dziecku.

Wystarczą tylko 2 minuty po włączeniu lampki, aby mogły samodzielnie świecić. Nie mają w sobie nic elektrycznego, zatem się nie nagrzewają. Są solidnie wykonane, z nietłukącego się tworzywa, w związku z czym ciężko je uszkodzić. Bez obaw można zabrać świecące kulki do łóżka i zasnąć obok nich. Dzięki płaskiemu suwakowi, który znajduje się na lampce, można wybrać określony kolor, w którym ma świecić, lub nastawić ją na automatyczną zmianę kolorów, poprzez przesunięcie suwaka do samego końca. Podobnie jak kulki, całość lampki nie nagrzewa się, dzięki czemu w każdej chwili możemy ją swobodnie przestawić. Ponad to, akcesorium wyróżnia się niskim zużyciem energii, zatem pozostawienie go włączonego przez całą noc nie będzie generować użytkownikowi wysokich kosztów, a zapewni przyjemny sen.

Szczegóły:

  • Zdejmowane kulki stanowią przenośne oświetlenie 
  • Poprzez suwak znajdujący się na lampce, można wybrać preferowany kolor oświetlenia lub ustawić automatyczną zmianę kolorów 
  • Fosforyzujące kulki świecą do 30 min po zdjęciu ich z lampki 
  • Zarówno lampka jak i kulki nie nagrzewają się 
  • Lampka generuje niskie zużycie energii 
  • Załączony adapter 9 volt 
  • Kulki nie zawierają BPA, PVC ani ftalanów 
  • Zalecany wiek: bez ograniczeń 
  • Wymiary: 21x22x25 cm
  • 12 miesięcy gwarancji
Brak opinii
Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celach statystycznych oraz do realizacji zamówień. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.