W dniu 20 kwietnia sklep stacjonarny będzie nieczynny.

  • Tylko online
Peg Perego Prima Pappa Zero3 - krzesełko do karmienia

Peg Perego Prima Pappa Zero 3

1-3 dni
579,00 zł
Brutto

Prima Pappa Zero 3 -  krzesełko przeznaczone dla dzieci od urodzenia do 3 roku życia.

Kolor

 

Krzesełko Prima Pappa Zero3 oferuje Państwu te same funkcje, atrakcyjny wygląd oraz bardzo wysoką jakość wykonania jak jego pierwowzór - Prima Pappa Diner. Jednak ten model został dodatkowo wzbogacony funkcją leżaczka.

Krzesełko to jest wyjątkowo lekkie (7,6 kg) i funkcjonalne, służy dziecku od narodzin do około 3 lat (15 kg). Przez pierwsze miesiące życia, zanim dziecko zacznie samodzielnie siadać (ok. 6. miesiąc życia), krzesełko pełni funkcję wygodnego leżaczka (kąt nachylenia oparcia - powyżej 150º), a gdy dziecko potrafi już samodzielnie siedzieć, służy jako krzesła do karmienia i zabawy. W późniejszym okresie można wypiąć blat, powiesić go na tylnych rurkach stelaża i ustawić krzesło bezpośrednio przy stole.
Tapicerka krzesła Prima Pappa Zero3 wykonana jest ze skóry ekologicznej. Istnieje również możliwość dokupienia dodatkowej, dwustronnej wkładki Baby Cushion, którą szczególnie polecamy podczas korzystania z funkcji leżaczka.
Krzesełko posiada siedmiostopniową regulację wysokości. Oparcie można umieścić na trzech różnych poziomach. Wyjmowaną, górną część blatu służącą do karmienia, można myć w zmywarkach.
Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa w połączeniu z bolcem znajdującym się między nogami dziecka zapewniają pełne bezpieczeństwo dziecka podczas korzystania z krzesełka. Krzesło charakteryzuje się prostym w obsłudze systemem składania/rozkładania. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i stoi samoczynnie.

Prima Pappa Zero3

Prima Pappa Zero3

 

 

 
 

Krzesełko z wkładką (wkładka nie jest w zestawie - możliwość dokupienia)

Szerokość siedziska [cm]
30 cm
Długość siedziska [cm]
22 cm
Wysokość oparcia [cm]
49 cm
Wymiary po złożeniu [cm]
95,5x30x55 cm
Wymiary [cm]
104,5x75,5x55 cm
Waga [kg]
7,6 kg
Gwarancja
12 miesięcy
Brak opinii
Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celach statystycznych oraz do realizacji zamówień. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.