Cybex Pallas 2 Fix Cobblestone Foteliki 9-36 kg

Cybex Pallas 2 Fix Cobblestone

4 gwiazdki
wysyłamy do 10 dni roboczych
903,19 zł
Brutto

Cybex Pallas 2-fix - fotelik samochodowy najnowszej generacji. Powstał na bazie popularnego modelu Pallas-fix. Dodatkowe nakładki zabezpieczające przed zderzeniem bocznym amortyzują siłę uderzenia, znacznie zwiększając bezpieczeństwo dziecka w przypadku zderzenia bocznego.

Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Cybex Pallas 2-fix - fotelik samochodowy najnowszej generacji. Powstał na bazie popularnego modelu Pallas-fix. Dodatkowe nakładki zabezpieczające przed zderzeniem bocznym amortyzują siłę uderzenia, znacznie zwiększając bezpieczeństwo dziecka w przypadku zderzenia bocznego. Fotelik samochodowy Cybex Palls 2-fix przeznaczony jest dla dzieci od 9 do 36 kg, przy czym w przedziale 9-15 kg należy montować poduszkę (impact shield), która zastępuje tu standardowe szelki bezpieczeństwa. W przedziale 15-36 kg po odmontowaniu poduszki i bazy praktycznie pozostaje nam fotelik Solution X-Fix. W najnowszych testach bezpieczeństwa ADAC 2011 fotelik Cybex Pallas 2-fix otrzymał wysoką łączną notę 4 gwiazdki, przy czym za bezpieczeństwo w przypadku uderzenia bocznego najwyższą notę 5.2 foteliki w 1. Fotelik Pallas 2-Fix jest to połączenie fotelika Cybex Solution X2-Fix z bazą i poduszką zabezpieczającą, które dla dzieci 15-36 kg zdejmuje się.

Cybex Pallas 2 Fix

Jako fotelik typu "2 w 1" CYBEX Pallas 2-fix może być użytkowany przez ponad 11 lat Wg. Stiftung Warentest oraz ADAC jest jednym z najlepszych fotelików samochodowych w grupie 1/2/3. WHICH? oceniło Pallas 2-fix jako jeden z najbezpieczniejszych produktów w czasie całego okresu w jakim może być używany. Fotelik otrzymał 5 gwiazdek za ochronę przy zderzeniu bocznym.

  • Regulowana poduszka bezpieczeństwa (w czasie patentu)
  • Ulepszony Linear Side-impact Protection (L.S.P. System Plus)
  • Wygodna funkcja odchylania zapewni komofrtową podróż
  • Łączniki Isofix dla zwiększenia stabilności i bezpieczeństwa
  • Isofix dla zwiększenia stabilności i bezpieczeństwa
Cybex Pallas 2 fix

W grupie I fotelik wyposażony jest w poduszkę bezpieczeństwa, która przypomina napompowaną poduszkę powietrzną i zmniejsza ryzyko poważnych uszkodzeń szyi w przypadku zderzenia czołowego, zachowując przy tym swobodę ruchów dziecka. Fotelik można w prosty sposób przekształcić w, nagradzany, fotelik z grupy II/III - CYBEX Solution X2-fix, gdy dziecko osiągnie wiek ok. 3 lat. Nowoczesny system osłon przy zderzeniu bocznym pozwala na pochłonięcie energii w jej wczesnym stadium, dając dodatkową ochronę. Isofix Connect system gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo. Fotelika można również używać w samochodach bez sytemu ISOFIX

Cybex

Regulowana osłona tułowia zmniejsza ryzyko poważnych uszkodzeń szyi bez ograniczania dziecka.

Siły działające w czasie zderzenia czołowego są rozkładane na powierzchnie osłony tułowia i redukowane dzięki amortyzującym materiałom, z których jest wykonana. System ten przypomina napompowaną poduszkę powietrzną i pomaga znacznie zmniejszyć siły działające w czasie wypadku. Szelki nie wpinają się w ciało dziecka, a jednocześnie wrażliwe okolice szyi oraz ramion są właściwie chronione. Nowe rozwiązanie zastosowane w osłonie tułowia fotelika (patent) sprawia, żę jest wygodna i można ją optymalnie dopasować do ciała dziecka. Zapewnia ona większą swobodę ruchu dla tułowia, jak również większe bezpieczeństwo w porównaniu z tradycyjnymi 5-punktowymi szelkami bezpieczeństwa, szczególnie w czasie zderzenia czołowego.

Cybex Pallas 2 fix

Fotelik rośnie razem z dzieckiem. Może być, dzięki temu, używany przez ok, 11 lat. W grupie I fotelik wyposażony jest w poduszkę bezpieczeństwa, która przypomina napompowaną poduszkę powietrzną i zmniejsza ryzyko poważnych uszkodzeń szyi w przypadku zderzenia czołowego, zachowując przy tym swobodę ruchów dziecka. Fotelik można w prosty sposób przekształcić w, nagradzany, fotelik z grupy 2/3, z serii Solution

Ulepszony liniowy system ochrony przed zderzeniem bocznym (L.S.P. Plus) pochłania siłę uderzenia już we wczesnym etapie.

Dzięki temu nowemu rozwiązaniu uruchamia się seria reakcji, w których dodatkowe nakładki boczne wraz z zagłówkiem i zabezpieczeniem barkowym amortyzują pęd ciała na początkowym etapie zderzenia i utrzymują delikatną główkę dziecka w bezpiecznej strefie fotelika.

Cybex

Opatentowany odchylany zagłówek o 3-stopniowej regulacji zapobiega opadaniu główki dziecka do przodu w czasie snu.

Opatentowany 3-stopniowy odchylany zagłówek gwarantuje optymalną ochronę w przypadku zderzenia bocznego. To unikalne rozwiązanie powoduje, ze punkt ciężkości główki dziecka przesuwa się delikatnie do tylu i zapobiega opadaniu główki do przodu podczas snu dziecka. W przypadku kolizji bocznej główka dziecka pozostaje w bezpiecznej strefie fotelika, co zapewnia maksymalną ochronę. Ponadto nasz opatentowany zagłówek gwarantuje większą wygodę podczas snu dziecka, a tym samym spokojniejszą podróż.

Cybex Pallas 2 fix

Sprawdź kompatybilność fotelika z Twoim samochodem:

http://cybex-online.com/pl/carseats/pallas2fix.html#a-compatibility

Ocena w teście
4 gwiazdki
Kolor
Szary
System ISOFIX
Tak
Montaż przodem do kierunku jazdy
Tak
Przedział wagowy [kg]
9-36 kg
Montaż tyłem do kierunku jazdy
Nie
Regulacja wysokości zagłówka
Tak
Regulacja nachylenia siedziska
Tak
Rozkładane oparcie siedziska
Tak
Wymiary [cm]
45,5 x 55, x 73-90 cm
Waga [kg]
11,2 kg
Gwarancja
36 miesięcy
Brak opinii
Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celach statystycznych oraz do realizacji zamówień. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.