W dniach 18 - 21 luty sklep stacjonarny będzie nieczynny.

Fotelik samochodowy BeSafe iZi Plus - czarny melange - 01

BS532001
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
1 439,00 zł
Brutto
Waga: 0-25 kg
Wiek: Od ok. 6 miesięcy - 5 lat
Grupa: 0+, 1 i 2
Kierunek mocowania: tyłem do kierunku jazdy 0-25 kg
Homologacja: ECE R4404
Instalacja: pas 3-punktowy

Większy
Wiele rodziców zaczyna przewozić swoje dzieci przodem do kierunku jazdy o wiele za szybko. Dzięki fotelikowi samochodowemu iZi Plus dziecko może dłużej siedzieć tyłem do kierunku jazdy. Fotelik spełnia normy ECE R44 04 i chroni dziecko siedzące tyłem do kierunku jazdy w przedziale wagowym 0-25kg lub mające ok. 6 miesięcy do 5 lat.

Lepszy
iZi Plus zapewnia większe bezpieczeństwo, lepszą pozycję siedzącą/półleżącą i więcej miejsca dla dziecka. Zapewniając najlepszą pozycję półleżącą na rynku, fotelik iZi Plus jest również odpowiedni dla malutkich dzieci. Kąt nachylenia może być ustawiony w trzech pozycjach. Różnica między najniższą, a najwyższą pozycją nachylenia wynosi ok. 10 stopni.

Mocniejszy
Rama antyrotacyjna pozwala na prostszą instalację i lepsze wzmocnienie fotelika samochodowego. Podpierająca noga bezpieczeństwa i projekt fotelika samochodowego zostały ulepszone. Ponadto fotelik posiada wspaniały system SIP – ochrona przed bocznymi uderzeniami, który chroni głowę i brzuch Twojego dziecka. Mocniejszy fotelik, to lepsze wyniki w testach kolizyjnych. iZi Plus przeszedł Plus test! Test Plus ma tak wysokie wymagania, że foteliki samochodowe mocowane przodem do kierunku jazdy nie mają szans ich spełnić.

Dlaczego warto wybrać fotelik samochodowy mocowany za pomocą pasów bezpieczeństwa?
Ważnym jest, aby dziecko podróżowało tyłem do kierunku jazdy tak długo jak to jest możliwe. Złącza ISOfix są wskazane dla fotelików z przedziału wagowego 0-18kg. Fotelik samochodowy BeSafe iZi Plus jest mocowany za pomocą pasów bezpieczeństwa i dzięki temu jest przeznaczony dla dzieci do 25kg.

-Przednia rama antyrotacyjna zapewnia bardzo ciasną instalację fotelika samochodowego; montowany również za pomocą pasów klamrowych.
-5-punktowa uprząż wewnętrzna zapewniająca utrzymanie najbezpieczniejszej pozycji dziecka podczas każdego rodzaju kolizji.
-Możliwość powiększenia miejsca na nogi nogi po przesunięciu przedniej ramy antyrotacyjnej.
-Foteliki samochodowe montowane tyłem do kierunku jazdy zapewniają bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Fotelik skierowany tyłem do kierunku jazdy jest 5 razy bezpieczniejszy od fotelika skierowanego przodem do kierunku jazdy.
-Wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki systemowi SIP – ochrona przed bocznymi uderzeniami (dodatkowa ochrona głowy, brzucha i ud).
-Fotelik, który służy przez wiele lat, od 6 miesiąca do 5 lat/25kg.
-Łatwe ustawienie zagłówka i uprzęży wewnętrznej.
-Łatwość posadzenia dziecka w foteliku - magnesy trzymają uprząż wewnętrzną tak, aby nie przeszkadzały.

Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Waga: 0-25 kg

Wiek: Od ok. 6 miesięcy - 5 lat

Grupa: 0+, 1 i 2

Kierunek mocowania: tyłem do kierunku jazdy 0-25 kg

Homologacja: ECE R4404

Instalacja: pas 3-punktowyWiększy

Wiele rodziców zaczyna przewozić swoje dzieci przodem do kierunku jazdy o wiele za szybko. Dzięki fotelikowi samochodowemu iZi Plus dziecko może dłużej siedzieć tyłem do kierunku jazdy. Fotelik spełnia normy ECE R44 04 i chroni dziecko siedzące tyłem do kierunku jazdy w przedziale wagowym 0-25kg lub mające ok. 6 miesięcy do 5 lat.Lepszy

iZi Plus zapewnia większe bezpieczeństwo, lepszą pozycję siedzącą/półleżącą i więcej miejsca dla dziecka. Zapewniając najlepszą pozycję półleżącą na rynku, fotelik iZi Plus jest również odpowiedni dla malutkich dzieci. Kąt nachylenia może być ustawiony w trzech pozycjach. Różnica między najniższą, a najwyższą pozycją nachylenia wynosi ok. 10 stopni.Mocniejszy

Rama antyrotacyjna pozwala na prostszą instalację i lepsze wzmocnienie fotelika samochodowego. Podpierająca noga bezpieczeństwa i projekt fotelika samochodowego zostały ulepszone. Ponadto fotelik posiada wspaniały system SIP – ochrona przed bocznymi uderzeniami, który chroni głowę i brzuch Twojego dziecka. Mocniejszy fotelik, to lepsze wyniki w testach kolizyjnych. iZi Plus przeszedł Plus test! Test Plus ma tak wysokie wymagania, że foteliki samochodowe mocowane przodem do kierunku jazdy nie mają szans ich spełnić.Dlaczego warto wybrać fotelik samochodowy mocowany za pomocą pasów bezpieczeństwa?

Ważnym jest, aby dziecko podróżowało tyłem do kierunku jazdy tak długo jak to jest możliwe. Złącza ISOfix są wskazane dla fotelików z przedziału wagowego 0-18kg. Fotelik samochodowy BeSafe iZi Plus jest mocowany za pomocą pasów bezpieczeństwa i dzięki temu jest przeznaczony dla dzieci do 25kg.


  1. Przednia rama antyrotacyjna zapewnia bardzo ciasną instalację fotelika samochodowego; montowany również za pomocą pasów klamrowych.

  2. 5-punktowa uprząż wewnętrzna zapewniająca utrzymanie najbezpieczniejszej pozycji dziecka podczas każdego rodzaju kolizji.

  3. Możliwość powiększenia miejsca na nogi nogi po przesunięciu przedniej ramy antyrotacyjnej.

  4. Foteliki samochodowe montowane tyłem do kierunku jazdy zapewniają bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Fotelik skierowany tyłem do kierunku jazdy jest 5 razy bezpieczniejszy od fotelika skierowanego przodem do kierunku jazdy.

  5. Wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki systemowi SIP – ochrona przed bocznymi uderzeniami (dodatkowa ochrona głowy, brzucha i ud).

  6. Fotelik, który służy przez wiele lat, od 6 miesiąca do 5 lat/25kg.

  7. Łatwe ustawienie zagłówka i uprzęży wewnętrznej.

  8. Łatwość posadzenia dziecka w foteliku - magnesy trzymają uprząż wewnętrzną tak, aby nie przeszkadzały.   Odwiedź naszą stronę internetową

http://www.besafe.com.pl/ Świadczymy usługi posprzedażne.

W koszt usługi posprzedażnej wchodzi:

- wartość części zapasowej

- roboczogodzina 50zł netto

Wiek
6-60
Brak opinii
Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celach statystycznych oraz do realizacji zamówień. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.