W związku z zagrożeniem epidemicznym sklep stacjonarny będzie nieczynny do odwołania. Zamówienia internetowe będą realizowane na bieżąco.

Cybex Juno 2 Fix - Grey Rabbit

5 gwiazdek

Cybex Juno 2 Fix - Bardzo bezpieczny fotelik dla dzieci od 9 miesiąca do ok. 4 lat. Fotelik jeszcze przed premierą na rynku został zbadany w testach bezpieczeństwa, gdzie osiągnął bardzo wysokie noty.

Alert cenowy
Daj nam znać jeśli znalazłeś ten
produkt taniej w innym sklepie.
Postaramy się zaproponować lepszą cenę!

Alert cenowy

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Cybex Juno 2 Fix - Bardzo bezpieczny fotelik dla dzieci od 9 miesiąca do ok. 4 lat. Fotelik jeszcze przed premierą na rynku został zbadany w testach bezpieczeństwa, gdzie osiągnął bardzo wysokie noty, co pokazują poniższe certyfikaty (został zwycięzcą testów). Tak dobrą ocenę fotelik otrzymał przede wszystkim za system ochrony bocznej, stosowany już w najnowszych fotelikach Cybex, wygodny zagłówek oraz ochronę tułowia, która coraz częściej wypiera standardowe 5-punktowe szelki bezpieczeństwa. Fotelik montowany jest przodem do kierunku jazdy za pomocą łączy systemu isofix i pasa samochodowego lub wyłącznie za pomocą pasa.

W foteliku Cybex Juno 2 fix została zmieniona geometia oparcia, przez co komfort dziecka jest większy niż w foteliku Cybex Juno Fix.

 

Charakterystyka:

 • system isofix umożliwia bezpieczny i zawsze pewny sposób montażu fotelika w samochodzie
 • osłona tułowia - zabezpieczenie to daje dziecku większą swobodę ruchu i sprawia, że w wypadku uderzenia czołowego nie rani dziecka jak to robią samochodowe pasy bezpieczeństwa, także naprężenia w okolicy szyi są znacznie mniejsze
 • rozbudowany system L.S.P. (liniowy boczny system ochrony), dzięki któremu zagłówek oraz zabezpieczenia ramion podczas uderzenia w bok samochodu pozostają w jednej linii. W tym samym czasie uruchamiają się procesy minimalizujące skutki uderzenia dla dziecka
 • osłonę tułowia można regulować przód-tył i dopasować do wygody i rozmiaru dziecka
 • sztywny zagłówek
 • 8 stopniowa regulacja wysokości zagłówka
 • możliwość odchylnia oparcia
 • system wentylacji sprawia, że dziecko poci się w mniejszym stopniu
 • przyjemna w dotyku, oddychająca tapicerka
 • tapicerkę łatwo się zdejmuje i można prać w temperaturze 30 st.

 

Osłona tułowia zapewniea większe bezpieczeństwo i swobodę.

Zamiast 5-punktowych szelek bezpieczeństwa Juno 2 fix jest wyposażony w osłonę tułowia. Siły działające w czasie wypadku są rozkładane na powierzchnię osłony tułowia i redukowane dzięki amortyzującym materiałom, z których jest wykonana. System ten przypomina napompowaną poduszkę powietrzną i pomaga w znacznym stopniu zmniejszyć siły działające w czasie wypadku. Szelki nie wpinają się w ciało dziecka, a jednocześnie wrażliwe okolice szyi oraz ramion są właściwie chronione

Regulowana osłona tułowia najlepszą ochroną.

Nowo opracowaną osłonę tułowia (zgłoszoną do urzędu patentowego) można przesuwać do przodu i do tyłu, tak by optymalnie dopasować ją do dziecka. Zapewnia ona większą swobodę ruchu dla tułowia, jak również większe  bezpieczeństwo w porównaniu z tradycyjnymi 5-punktowymi szelkami bezpieczeństwa, szczególnie w czasie zderzenia czołowego.

 Ulepszony system L.S.P

Ulepszony liniowy system ochrony przed zderzeniem bocznym (L.S.P.) sprawia, że siła działająca w czasie takiego zderzenia jest  systematycznie zmniejszana.  Dzięki temu nowemu rozwiązaniu uruchamia się seria reakcji, w których zagłówek i zabezpieczenie barkowe wraz z dodatkowymi nakładkami amortyzują  pęd ciała na początkowym etapie zderzenia i  zamykają delikatną główkę dziecka w strefie bezpieczeństwa  fotelika.

  System Isofix

System mocowania ISOFIX zapewnia większe bezpieczeństwo i lepszą stabilność w obu grupach wagowych. Wbudowane zaczepy fotelika można łatwo wpiąć w uchwyty ISOFIX w samochodzie. Zaczepy fotelika łatwo się składa, dzięki czemu fotelik ten może być użytkowany w samochodach niewyposażonych w system ISOFIX. Powyżej możesz sprawdzić, czy fotelik Juno 2 fix może być zamocowany w Twoim samochodzie.

  

 • 8-stopniowa regulacja wysokości zagłówka
 • funkcja odchylenia oparcia
 • system wentylacji
 • fotelik jest niezwykle lekki (waga 6,7 kg)
 • Zaprojektowany i skonstruowany w Niemczech
Ocena w teście
5 gwiazdek
Kolor
Ciemnoszary
System ISOFIX
Tak
Montaż za pomocą pasa bezpieczeństwa
Tak
Montaż przodem do kierunku jazdy
Tak
Przedział wagowy [kg]
9-18 kg
Montaż tyłem do kierunku jazdy
Nie
Regulacja wysokości zagłówka
Tak
Regulacja nachylenia siedziska
Tak
Wymiary [cm]
45,5 x 47 x 72 - 89 cm
Waga [kg]
11 kg
Gwarancja
36 miesięcy
Brak opinii
Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celach statystycznych oraz do realizacji zamówień. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.