hauck fotelik Fisher Price Bodyguard Pro Gumball Grey

na magazynie
549,00 zł
Brutto

Fotelik Bodyguard Pro chroni Twoje dziecko najlepiej jak to tylko możliwe dzięki innowacyjnemu systemowi absorbującemu wstrząsy. Wytrzymałe siedzisko może być używane przez dzieci od 3-12 lat i wadze od 15-36kg. Bodyguard PRO jest zatwierdzony zgodnie z aktualną regulacją ECE 44/04 dla fotelików samochodowych i nadaje się do wszystkich samochodów wyposażonych w standardowy 3-punktowy pas.


Dzięki systemowi Isofix możesz również szybko i łatwo zamontować fotelik w samochodzie z zaczepami Isofix. Dzięki temu fotelik utrzymuje się w idealnej pozycji, która jest bezpieczna, nawet wtedy, gdy fotelik jest pusty.

Innowacyjne bezpieczeństwo. Bodyguard Pro jest wyposażony w nasz innowacyjny system Crash-Absorbing. Pianka Memory Foam zapamiętuje kształt dziecka i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w rejonie głowy. Ta dodatkowa warstwa ma za zadanie dodatkowo pochłaniać wstrząsy, a w połączeniu z poduszką daje wspaniałe rezultaty przy zderzeniach bocznych. Bodyguard Pro jest dodatkowo wyposażony w nasz nowy system poduszek powietrznych, który również absorbuje wstrząsy poprzez kontrolowanie przepływu powietrza.

Rośnij ze mną. Bodyguard Pro rośnie z Twoim dzieckiem, dzięki indywidualnemu dopasowaniu do wzrostu dziecka. Zagłówek posiada aż 7 różnych ustawień wysokości. Jak zmieniasz wysokość zagłówka to jednocześnie boczne skrzydła się rozszerzają, dopasowując się do rozmiaru dziecka. Oparcie możesz regulować tylko za pomocą jednej ręki. Regulowane oparcie zapobiega opadaniu głowy dziecka podczas snu. Prowadnice do pasa zostały odpowiednio zoptymalizowane tak, aby pas szedł w idealnym miejscu a nie na szyi dziecka.

Komfort siedzenia. Wysokiej jakości oddychające materiały użyte przy produkcji tego fotelika zapewniają komfort Twojemu dziecku podczas podróży samochodem. Materiały odprowadzają wilgoć i można je łatwo usunąć i wyprać.

Wszystko pod ręką. W foteliku jest specjalne miejsce na uchwyt na kubek. Możesz wybrać po której stronie chcesz go zainstalować, tak aby dziecku było najwygodniej po niego sięgać.

Brak opinii
Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celach statystycznych oraz do realizacji zamówień. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.