W dniu 20 kwietnia sklep stacjonarny będzie nieczynny.

Maxi Cosi Pebble Plus + 2wayFix robin red
Maxi Cosi Pebble Plus + 2wayFix
Maxi Cosi Pebble Plus + 2wayFix robin red
Maxi Cosi Pebble Plus + 2wayFix

Maxi Cosi Pebble Plus + 2wayFix + butelka Born Free

4 gwiazdki
2-4 dni
1 598,00 zł
Brutto

Ftelik Pebble Plus spełnia standardy najnowszej regulacji i-Size (R-129). Znajdująca się na wyposażeniu fotelika wkładka dla niemowlaka zapewnia lepszą pozycję leżącą dla Twojego nowonarodzonego dziecka.  Używaj fotelika razem z bazą 2wayFix z zastosowaniem najbezpieczniejszej instalacji z systemem ISOFIX, który zapewnia dodatkowo bardzo szybki montaż fotelika na bazie.

Kolor

Odkryj fotelik samochodowy Maxi-Cosi Pebble Plus, który oferuje Twojemu dziecku najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz dodatkowy komfort w podróży. Fotelik Pebble Plus spełnia standardy najnowszej regulacji i-Size (R-129). Znajdująca się na wyposażeniu fotelika wkładka dla niemowlaka zapewnia lepszą pozycję leżącą dla Twojego nowonarodzonego dziecka. Jeżeli Twój maluszek podrośnie ochrona boczna znajdująca sie w bocznych zagłówkach fotelik przejmie siłę uderzenia zapewniająć bezpieczeństwo i komfort w przypadku kolizji drogowej. Używaj fotelika razem z bazą 2wayFix z zastosowaniem najbezpieczniejszej instalacji z systemem ISOFIX, który zapewnia dodatkowo bardzo szybki montaż fotelika na bazie.

Najwyższe standardy bezpieczeństwa, nowoczesny design, innowacyjny system obsługi szelek (Stey-Open) oraz odpowiednio wyprofilowana wkładka i zagłówek zapewniają dziecku bezpieczeństwo i maksymalny komfort, a rodzicom łatwość obsługi fotelika.


maxi cosi

 

  • wysokość pasów regulowana wraz z wysokością zagłówka; szelki 3-punktowe z miękkimi osłonkami dla większego komfortu dziecka

  • wkładka dla noworodka zapewnia lepsze dopasowanie i ułożenie nowordka w foteliku 

  • fotelik posiada funkcję kołyski

  • materiał absorbujący uderzenia w bocznych zagłówkach zapewnia bezpieczeństwo przy uderzeniach bocznych oraz dodatkowy komfort w podróży

  • materiałowy daszek

maxi cosi

 

Fotelik Pebble Plus na bazie 2way fix

 

 

Ten model można wpinać do stelaży wózków Maxi-Cosi i Quinny, a także wielu innych wózków dostępnych w sprzedaży .

 

Maxi-Cosi 2wayFix oferuje doskonałą bezpieczeństwo i najlepszą ochronę dziecku umożliwiając podróżowanie w pozycji tyłem do kierunku jazdy od narodzin do ok. 4 roku życia, co w lepszym stopniu chroni głowę i szyję dziecka.

Baza 2wayFix jest częścią systemu 2wayFamily: do bazy 2wayFix można wpinać przenośny fotelik Pebble, a później 2wayPearl. Montaż bazy 2wayFix jest bardzo prosty , dzięki wykorzystaniu zaczepów ISOFIX. Foteliki instaluje się na bazie dosłownie w momencie dzięki systemowi "click-and-go", a sygnalizacja świetlna i dźwiękowa informuje o poprawnie wykonanym montażu bazy i instalacji fotelika.

  • Rozmiar nogi stabilizującej pasuje do większości samochodów
  • Regulowana długość podpórki stabilizującej, sygnalizacja świetlna i dźwiękowa informuje o poprawnie wykonanej regulacji
  • Podczas montażu fotelika na bazie sygnalizacja ostrzega, by nie sadzać przodem do kierunku jazdy dziecka przed ukończeniem 15-go miesiąca życia i by pamietać o wyłączeniu poduszki powietrznej znajdującej sie przed przednim fotelem pasażera
  • Kompaktowy rozmiar i nowoczesny design pasujący do wnętrz większości modeli samochodów

baza

 

Ocena w teście
Nie testowany
System ISOFIX
Tak
Montaż za pomocą pasa bezpieczeństwa
Tak
Montaż tyłem do kierunku jazdy
Tak
Waga [kg]
4,45
Gwarancja
24 miesiące
Brak opinii

Zobacz także

Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celach statystycznych oraz do realizacji zamówień. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.