W dniach 18 - 21 luty sklep stacjonarny będzie nieczynny.

BEZPIECZNA PODRÓŻ OD URODZENIA

ODKRYJ WSZECHSTRONNE ROZWIĄZANIE

JEDNA BAZA DLA DWÓCH
FOTELIKÓW SAMOCHODOWYCH

i-SIZE TYŁEM LUB
PRZODEM DO KIERUNKU JAZDY


FOTELIK SAMOCHODOWY I
NOSIDEŁKO DZIECIĘCE OD URODZENIA

ZAMONTUJ NA SWOIM ULUBIONYM
WÓZKU SPACEROWYM
iPro

STWÓRZ IDEALNE DOPASOWANIE

iPro W DRODZE ZE STYLEM

iPro Baby - FOTELIK DZIECIĘCY

POŁĄCZ Z WÓZKIEM

Piknik nad jeziorem? Nie ma problemu!

Noś swój mały promień słońca w naszym przytulnym nosidełku niemowlęcym i zamontuj fotelik jednym kliknięciem na bazie iPro BASE. W międzyczasie Twoje drugie dziecko może poczuć się wygodnie w foteliku samochodowym iPro KIDS w pozycji tyłem lub przodem do kierunku jazdy.

Po dotarciu do jeziora możesz po prostu kliknąć nosidełko niemowlęce na swoim wózku. Bardzo łatwe i absolutnie bezpieczne!


A najlepsze:
Możesz wybrać kolor i ramę według własnych upodobań!

FAQ Warto wiedzieć

Odpowiemy na Twoje pytania dotyczące serii iPro i udzielimy informacji na temat fotelików samochodowych, akcesoriów, wymagań prawnych i wielu innych.

Pytania o i-Size
Czym jest seria iPro?
Seria iPro to nasza nowa seria wózków i fotelików samochodowych. Wózki, nosidełka i foteliki samochodowe są sprzedawane osobno i możesz je łączyć ze zgodnie ze swoimi upodobaniami. Seria iPro łączy w sobie najnowsze standardy bezpieczeństwa z niezwykłym komfortem i indywidualnością. Wystarczy spojrzeć na naszą stronę internetową Mieszaj i Łącz.
Co można połączyć?
W naszej serii iPro można łączyć wózek Apollo lub Saturn R z odpowiednią gondolą, a także z nosidełkiem dla niemowląt iPro Baby – oba elementy nie potrzebują adapterów. Możesz wybrać jeden z trzech dostępnych kolorów (Denim, Lunar lub Caviar) i dopasować je do swoich preferencji. Nosidełko niemowlęce iPro Baby, które jest częścią tej serii, zostało przetestowane i zatwierdzone do najnowszej normy i-Size R 129. Nosidełko dla niemowląt może być również stosowane w pojazdach i-Size i zamocowane na ramie wózka z serii iPro. W samochodach iPro Baby można zainstalować przy pomocy 3-punktowego pasa bezpieczeństwa lub przy użyciu oddzielnie dostępnej bazy iPro. Baza iPro to podstawa fotelika samochodowego, która jest łączona ze złączami ISOFIX pojazdu. Baza ta może być wykorzystana do przewożenia fotelika dla niemowląt iPro Baby, a także dla następnego fotelika iPro Kids. iPro Kids to fotelik skierowany tyłem do kierunku jazdy, odpowiedni dla dzieci do lat 4 (105 cm). Od wzrostu 76 cm, siedzisko może być również używane w pozycji skierowanej przodem do kierunku jazdy.
Które wózki są kompatybilne z nosidełkiem iPro Baby?
W naszej serii iPro można łączyć wózek Apollo lub Saturn R z odpowiednią gondolą, a także z nosidełkiem dla niemowląt iPro Baby - oba elementy bez adapterów. Możesz wybrać jeden z trzech dostępnych kolorów (Denim, Lunar lub Caviar) i dopasować je do swoich preferencji. Wystarczy spojrzeć na naszą stronę internetową Mieszaj i Łącz.
Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celach statystycznych oraz do realizacji zamówień. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.