Lista produktów marki BeSafe

BeSafe to norweska firma produkująca foteliki samochodowe. Niezależne testy pokazują, że w obszarze bezpieczeństwa jest ona liderem w Europie. BeSafe chce chronić to, co w Twoim życiu najważniejsze, dlatego zaleca, by dzieci były jak najdłużej przewożone tyłem do kierunku jazdy. Wymagane atesty, które są przeprowadzane w trakcie udoskonalania produktów BeSafe, są o 40-50% bardziej rygorystyczne niż przewidują to normy dla fotelików samochodowych. Nieustanne dążenie do doskonałości potwierdzają wyniki skandynawskich i europejskich testów bezpieczeństwa, w których foteliki BeSafe zdobywają najwyższe noty. BeSafe w trosce o bezpieczeństwo dzieci, wymienia powypadkowe foteliki na nowe, po przedstawieniu protokołu wypadku z Policji.

BeSafe Baza Izi Modular BeSafe Baza Izi Modular 2
Available
Bazy ISOFIX

BeSafe Baza Izi Modular

BeSafe
864,00 zł
iZi Modular to nowy, innowacyjny system BeSafe, z którego dziecko korzysta od urodzenia, aż do około 4 lat!
iZi Combi X4 ISOfix Black Cab
  • Wyprzedaż!
Available
Foteliki 0-18kg

BeSafe iZi Combi X4 ISOFIX + Zestaw akcesoriów

BeSafe
Nie testowany
2 175,00 zł
Fotelik BeSafe iZi Combi X4 ISOfix mocowany tyłem do kierunku jazdy daje Twojemu dziecku maksymalny poziom ochrony, a w razie wypadku działa jak ochronna tarcza wokół Twojego dziecka. 
BeSafe iZi Go black cab 64
Available
Foteliki 0-13kg

BeSafe iZi Go + butelka Born Free

BeSafe
4 gwiazdki
685,00 zł
BeSafe IZI Go fotelik dla dzieci od urodzenia do ok. 12 miesięcy (0-13 kg). Wyposażony jest we wkładkę wypłycającą dla najmłodszych dzieci. Fotelik spełnia europejskie normy ECE R44/04.
BeSafe iZi Kid i-Size X2 + lusterko - Foteliki samochodowe BeSafe iZi Kid i-Size X2 + lusterko - Foteliki samochodowe 2
Available
Foteliki do 105cm

BeSafe iZi Kid i-Size X2 + Zestaw akcesoriów

BeSafe
4 gwiazdki
1 740,00 zł
Fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy za pomocą sytstemu isofix przeznaczony dla dzieci o wzroście od 61 do 105 cm, o wadze do 18 kg. Zatwierdzony ISOfix - UN r 129. Fotelik zgodny z homologacja iSize.
BeSafe Izi Modular I-Size - Foteliki samochodowe
Available
Foteliki do 105cm

BeSafe Izi Modular I-Size

BeSafe
Nie testowany
1 499,00 zł
iZi Modular to nowy, innowacyjny system BeSafe, z którego dziecko korzysta od urodzenia, aż do około 4 lat!
Besafe iZi Plus Car Interior 46
Available
Foteliki 9-25kg

Besafe iZi Plus + Zestaw akcesoriów

BeSafe
Nie testowany
1 999,00 zł
Fotelik samochodowy BeSafe iZi Plus jest następcą modelu iZi Kid. Przeznaczony jest dla dzieci z przedziału 0-25 kg. Izi Plus montowany jest za pomocą pasów samochodowych tyłem do kierunku jazdy w całym przedziale.  Fotelik został dodatkowo wzmocniony, aby jeszcze lepiej chronić dziecko, zagłówek podnoszony jest odpowiednio wysoko, aby sprostać wymaganiom...
BeSafe Lusterko do obserwacji dziecka - akcesoria do fotelików samochodowych
  • Wyprzedaż!
Available
Akcesoria do fotelików

BeSafe Lusterko do obserwacji dziecka

BeSafe
31,00 zł
Praktyczne rozwiązanie do samochodu, w którym dziecko siedzi tyłem do kierunku jazdy. Zapewnia doskonały kontakt wzrokowy kierowcy z dzieckiem.
Besafe Poduszka
Available
Akcesoria do fotelików

Besafe Poduszka

BeSafe
43,00 zł
Poduszka dla dzieci o drobnej bydowie ciała może być używana z fotelikami iZi Combi i iZi Combi ISOfix mocowanymi tyłem do kierunku jazdy, w celu zapewnienia dziecku płaskiej pozycji siedzącej. Zapewnia dodatkowy komfort w czasie podróżowania tyłem do kierunku jazdy.
BeSafe Zestaw do fotelików montowanych przodem do kierunku jazdy - Akcesoria do fotelików BeSafe Zestaw do fotelików montowanych przodem do kierunku jazdy - Akcesoria do fotelików 2
  • Wyprzedaż!
Available
Zestaw akcesoriów przeznaczonych do fotelików montowanych przodem do kierunku jazdy.Zawiera ochraniacz fotela samochodowego, osłonkę przeciwsłoneczną na szybę, łącznik szelek bezpieczeństwa oraz znak "Baby on board".
Pokazano 1-24 z 42 pozycji
Product added to wishlist
Produkty dodane do porównania

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celach statystycznych oraz do realizacji zamówień. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.