bezpieczeństwo

 

Staramy się abyś czuł się w naszym sklepie bezpiecznie i uważał nasz sklep za miejsce udanych zakupów

 

Wszystkie zakupione produkty w sklepie wozkifoteliki.pl pochodzą od oficjalny dystrybutorów lub producentów. Do zakupionych u nas produktów dołączamy wypełnione gwarancje. Autoryzowane punkty serwisowe znajdują się u dystrybutorów na terenie całego kraju.

Nasza strona jest chroniona protokołem bezpieczeństwa SSL, podobnym jak na stronach internetowych banków on-line. Twoje dane są przesyłane w postaci zaszyfrowanej.

Zapewniamy 100% bezpieczeństwa dostaw zakupionych produktów. Dostawy zamówionych towarów realizujemy przy pomocy firmy kurierskiej. Wysyłane przez nas towary są ubezpieczone do pełnej wartości. Towar dostarczamy właściwie i czytelnie oznaczony oraz bezpiecznie zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi. W przypadku zaginięcia przesyłki wysyłamy towar powtórnie na nasz koszt. Postępowanie reklamacyjne z firmą kurierską prowadzi nasza firma. Umożliwiamy monitorowanie przesyłki przy pomocy nr listu przewozowego.


Tyłem pięć razy bezpieczniej

Foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy są pięć razy bezpieczniejsze od fotelików montowanych przodem do kierunku jazdy.

ZOBACZ WIĘCEJ

Akceptuję

Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celach statystycznych oraz do realizacji zamówień. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.